فیلم‌ها یا بازی‌های علمی-تخیلی، کاری کرده‌اند که سطح انتظارات‌مان از دنیای اطراف و تکنولوژی، بیشتر از واقعیت باشد.

139695 629 ویدیو و عــکــس هـا/ مژه‌های چراغ‌دار

 

این مژه‌ها در هفت رنگ مختلف عرضه می‌شوند و با توجه به حرکات شما، به انواع مختلفی طریقهن می‌شوند. 

 

فیلم‌ها یا بازی‌های علمی-تخیلی، کاری کرده‌اند که سطح انتظارات‌مان از دنیای اطراف و تکنولوژی، بیشتر از واقعیت باشد. برای مثال، نگاهی به مجموعه بازی‌های «مس افکت»‌ می‌اندازیم و لحظه‌ای به خودمان می‌گوییم: بالاخره قرار اســت کی مدهای فضایی این بازی را دور و اطراف خودمان ببینیم؟ می‌توانیم نگاهی متفاوت‌تر هم به آینده داشته باشیم. در ســال ۲۰۱۷ زندگی می‌کنیم و اگر به «ترمیناتور ۱» یا حتی «بازگشت به آینده» رجوع کنیم، می‌توانیم بگوییم که ســال ۲۰۱۷، آینده اســت و ما مشغول زندگی کردن در آینده هستیم و از آن خبر نداریم!
 
پس بهتر اســت از همین حالا، شروع به اســتفاده از مدهای فضایی «مس افکت» یا «عنصر پنجم» کنیم. «تین فام» (Tien Pham) هم ظاهرا این موضوع را فهمیده و در همین راســتا، از مژه‌هایی که با اســتفاده از LED‌ کار می‌کنند، رونمایی کرده اســت. این مژه‌های مصنوعی، f.lashes نام گرفـــــته‌اند و سازنده‌ی آن‌ها هم در وب‌سایت کیک‌اســتارتر، به دنبال جمع‌آوری بودجه برای ساخت آن‌ها اســت.
 
در حالی که سازنده‌ی مژه‌های f.lashes درخواســت ۴۰ هزار دلار را برای ساخت مژه‌های فضایی خود کرده بود، همین حالا که نزدیک به یک هفته از شروع این پروژه در کیک‌اســتارتر می‌گذرد، توانسته تا نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار بودجه جمع‌آوری کند.

 

139696 428 ویدیو و عــکــس هـا/ مژه‌های چراغ‌دار 

مژه‌های f.lashes در اصل نوارهای بسیار باریکی از چراغ‌های ال‌ای‌دی هستند که با اســتفاده از چسب مژه، آن‌ها را روی پلک‌های خود قرار می‌دهید. البته متاسفانه با یک سیم باید دست و پنجه نرم کنید که تصور می‌کنیم بهترین راه برای مخفی کردن آن، داخل موها باشد. با این حال، وقتی مژه‌های f.lashes در سر جای خودشان قرار می‌گیرند، نتیجه‌ای شگفت‌انگیز را می‌بینیم.
 
این مژه‌ها در هفت رنگ مختلف عرضه می‌شوند و با توجه به حرکات شما، به انواع مختلفی طریقهن می‌شوند.
 
تصور می‌کنیم این مژه‌ها بیشتر به درد حیاتیانی‌هایی بخورد که در آن نور زیادی پیدا نمی‌شود؛ چون مطمئنا دوست ندارید کسی آن سیم‌های کنار سر شما را ببیند. با این حال، مطمئن هستیم که در آینده‌ای نزدیک و با از بین رفـــــتن سیم‌ها، اســتفاده از چنین مژه‌هایی در همه جا مرسوم شود؛ البته بدون شک فقط برای مدتی کوتاه و تا زمانی که مد آن دوباره بخوابد.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ویدیو و عــکــس هـا/ مژه‌های چراغ‌دار اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.