712268 616 حمله موشکی ایـــران نگران کننده بود/ دنیا جلوی این کشور را بگیرد

رئیس سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه در کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» بار دیگر اتهامات اثبات‌نشده علیه ایـــران را تکرار کرد.

به نقل فارس، «هرتزل هالوی»، رئیس سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه در کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» بار دیگر اتهامات اثبات‌نشده علیه ایـــران را تکرار کرد.

وی همچنین ایـــران را عامل اصلی برهم زدن ثبات در منطقه خواند و گفت که این کشور «خطر محوری» برای اسرائیل اســت. «هالوی» گفت که دنیا اگر در خاورمیانه صلح می‌خواهد بایستی جلوی نفوذ ایـــران را بگیرد.

او گفت که منطقه خاورمیانه با آنکه ۵ نسبت از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهد، در بر گیرنده ۳۰ نسبت از قربانیان تروریسم اســت. 

«هالوی» در بخش دیگری از اظهاراتش گفت که لازم اســت اسرائیل با کمک «متحدان عرب میانه‌رو» خود، ایـــران و حماس را منزوی کند. 

رئیس سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی گفت اگر حزب‌الله و حماس می‌دانستند که اسرائیل تا چه اندازه از فعالیت‌های آنها آگاه اســت، هر اقدام ممکن را برای جلوگیری از درگیری انجام می‌دادند. 

«هالوی» گفت که گروه حماس بایستی بین قوی‌تر شدن یا سر و سامان دادن به اوضاع غزه یکی را انتخاب کند. لازم اســت جمعیت غزه هم به آنها بگویند که چه می‌خواهند. 

وی مدعی شد که ایـــران در ســال گذشته اقدام به احداث صنایع نظامی در لبنان و یمن کرده اســت. 

او در ادامه اقدام ایـــران در شلیک موشک به گروه تروریستی داعش در سوریه را «نگران‌کننده» خواند و گفت: «چرا ایـــران اقدام به شلیک موشک‌های داعش علیه داعش کرد و از نیروهای نظامی‌اش اســتفاده نکرد؟»

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته حمله موشکی ایـــران نگران کننده بود/ دنیا جلوی این کشور را بگیرد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.